Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Фармаконагляд

Будучи відповідальним за свої продукти і піклуючись про здоров'я пацієнтів, Гріндекс продовжує розвивати моніторинг побічних реакцій (фармаконагляд) у всіх країнах, де пропонуються наші ліки.

Завдання відділу фармаконагляду – ми прагнемо до своєчасного усунення ризиків для пацієнтів, а також відкриттю невідомих реакцій від прийому лікарських засобів, як позитивних, так і негативних.

У своїй роботі відділ керується строгими принципами Належної практики фармаконагляду та національними вимогами. Отримана інформація ретельно перевіряється, оцінюється і в разі необхідності передається національним і європейським компетентним установам.

Якщо, застосовуючи / призначаючи наші препарати, Ви відзначили побічну реакцію, неефективність або іншу незвичайну дію препарату, просимо повідомити про це зручним для вас способом:

  • Наведена нижче онлайн форма для заповнення
  • Електронні адреси nataliya.dashkevych@grindeks.ua або olga.donets@grindeks.ua
  • Поштова адреса: для Відділу фармаконагляду, АС «Гріндекс» в Україні, м. Київ, вул. Красилівська 11, оф. 3
  • Телефон: менеджера та спеціаліста з реєстрації та фармаконагляду тел: +380 (44) 498-4231

Гарантуємо конфіденційність ваших даних!

Фармаконагляд

Дякуємо!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПАЦІЄНТА

ІНФОРМАІЯ ПРО ЗАЯВНИКА

Підозрілі ЛІКИ

ОПИС ПОБІЧНОЇ РЕАКЦІЇ

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ

серйозність

Чи проводили розтин

АНАМНЕЗ, СУПУТНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

СУПУТНІ ЛІКИ (крім ліків, які використовуються для лікування ПР)

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти