Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Фармаконагляд

Будучи відповідальним за свої продукти і піклуючись про здоров'я пацієнтів, Гріндекс продовжує розвивати моніторинг побічних реакцій (фармаконагляд) у всіх країнах, де пропонуються наші ліки.

Завдання відділу фармаконагляду – ми прагнемо до своєчасного усунення ризиків для пацієнтів, а також відкриттю невідомих реакцій від прийому лікарських засобів, як позитивних, так і негативних.

У своїй роботі відділ керується строгими принципами Належної практики фармаконагляду та національними вимогами. Отримана інформація ретельно перевіряється, оцінюється і в разі необхідності передається національним і європейським компетентним установам.

Якщо, застосовуючи / призначаючи наші препарати, Ви відзначили побічну реакцію, неефективність або іншу незвичайну дію препарату, просимо повідомити про це зручним для вас способом:

Наведена нижче онлайн форма для заповнення

  • Поштова адреса: для Відділу фармаконагляду, АС «Гріндекс» в Україні, м. Київ, вул. Красилівська 11, оф. 3
  • Контактна особа по фармаконагляду в Україні:

тел: +380 50 382 9225

email: office@grindeks.ua

 

Гарантуємо конфіденційність ваших даних!

Повідомлення про побічні реакції можно надіслати сюди.

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти