Д-р хім. наук Юріс Хмельніцкіс, голова правління АТ Гріндекс: «Нашою основною метою при створенні цього додатка було бажання створити сучасне рішення, що полегшує взаємодію лікаря і пацієнта, використовуючи методи дистанційного терапії і запропонувати сервіс з турботою про пацієнта, щоб поліпшити якість життя пацієнта краще і підвищити стандарти надання медичної допомоги. Тому ми залучили до створення додатка провідних психіатрів Латвії. Над додатком працювали також і внутрішні відділи компанії – клінічних досліджень, фармаконагляду, ІТ, комунікації та маркетингу. У багатьох країнах лікарі приймають нашу розробку з вдячністю і радістю. Ми, в свою чергу, горді тим, що можемо внести свій вклад в розвиток сервісів віддаленого моніторингу пацієнта і маємо честь бути партнерами для медичної спільноти ».

З огляду на надзвичайну ситуацію, оголошену в усьому світі через поширення Covid-19 і підвищений попит на сервіси віддаленого моніторингу пацієнта, АТ Гріндекс зробило додаток «Трекер настрою Гриндекс» абсолютно безкоштовним.

Принцип роботи програми «Трекер настрою Гріндекс» досить простий – після його скачування, пацієнтові пропонується заповнити анкету, що включає питання про настрої та інших симптомах, а також відзначити прийом лікарських препаратів. За домовленістю з лікарем, пацієнт генерує звіт про свій настрій за певний період часу і висилає лікарю. В результаті чого, лікар отримує докладну інформацію про самопочуття пацієнта.

Додаток «Трекер настрою Гріндекс» є в 150 країнах, в тому числі в Латвії, на 8 мовах – латишською, англійською, російською, естонською, румунською, словацькою, грузинському і азербайджанському. Додаток доступний тут:

Google play

AppStore

* Додаток має рекомендаційний характер, не є медичним радою або лікуванням і має бути використано під наглядом лікаря. Якщо Ви зіткнулися з симптомами, описаними в додатку або іншими симптомами, зверніться до Вашого лікаря.