А. Лібертс народився в 1985 році. У фармацевтичній галузі А. Лібертс зарекомендував себе як сильний професіонал в області розвитку бізнесу та продажів. В даний час свої професійні навички та досвід він реалізує в якості директора комерційного департаменту АТ Гріндекс, відповідального за успішне досягнення результатів в області маркетингу, продажів і логістики. Раніше він успішно розвивав бізнес-організацію АТ Калцекс, дочірньої компанії АТ Гріндекс.

Свого часу він був керівником відділу забезпечення належної виробничої практики АТ Гріндекс, керівник групи дослідження стабільності лабораторії контролю якості та займав інші важливі посади в області забезпечення якості.
У концерні Гріндекс »працює з 2007 року.

А. Лібертс закінчив факультет економіки і менеджменту Латвійського університету, отримавши ступінь магістра з управління бізнесом, а також хімічний факультет зі ступенем магістра з хімії.

У правлінні АТ Гріндекc продовжують свою роботу голова правління Юріс Хмеліцкіс та член правління і фінансовий директор Яніс Романовскіс.

Про концерн Гріндекс.

Гріндекс – міжнародний фармацевтичний концерн, основною діяльністю, якою є дослідження, розробка, виробництво і продаж оригінальних продуктів, дженериків та активних фармацевтичних інгредієнтів.

Група Гріндекс складається з АТ Гріндекс і його підприємств: АТ Калцекс »в Латвії, АТ Талліннський фармацевтичний завод в Естонії, HBM Pharma sro в Словаччині, Гріндекс Рос в Росії і ТОВ Namu Apsaimniekošanas projekti в Латвії. Представництва відкриті в 11 країнах.

Основні терапевтичні групи Гріндекс – це препарати для серцево-судинної системи, центральної нервової системи, протиракові і діабетичні препарати. «Калцекс» спеціалізується на ліках для лікарняного сегмента. Асортимент продукції складається з оригінальних препаратів Мілдронат® (мельдоній) і Фторафур® (тегафур), дженериків, а також активних фармацевтичних інгредієнтів.

У 2020 році група експортувала свою продукцію в 93 країни. Найважливішими ринками для «Гріндекс» є країни Європейського Союзу, Росія та інші країни СНД, Ізраїль, Австралія і США.