Сертифікат був виданий контролюючим оборот лікарських засобів установою, після успішного проходження декількох етапів інспекцій, що проходили на виробництві готових лікарських форм АТ Гріндекс, Ріга, вул. Крустпілс 53.
Юріс Бундуліс, голова правління АТ Гріндекс: «Позитивна оцінка відповідності виробництва готових лікарських форм АТ Гріндекс стандартам фармацевтичного виробництва Саудівської Аравії відкриває для нас нові можливості експорту на Близький Схід. Агентство з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів Саудівської Аравії є дуже вимогливою і суворої організацією, тому її сертифікація високо цінується в інших країнах Перської затоки ».
Протягом останніх років АТ Гріндекс стратегічно розширює асортимент протиракових препаратів, тому препарати цієї терапевтичної групи будуть першими, з якими АТ Гріндекс планує вийти на ринок Саудівської Аравії.
Також Агентство з контролю за якістю продуктів і медикаментів Саудівської Аравії проведе інспекцію виробництва ін’єкцій на дочірньому підприємстві АТ Гріндекс – HBM Pharma в Словаччині.