Рекордні показники прибутку і обороту концерну Гріндекс були досягнуті завдяки значному збільшенню попиту на вироблені концерном медикаменти для серцево-судинної системи, центральної нервової системи, а також лікарняного сегмента, які пропонує Калцекс – дочірнє підприємство АТ Грідекс. У першому півріччі 2021 концерн експортував вироблену продукцію в 91 країну на загальну суму 109,6 млн євро.

Голова правління АТ Гріндекс, доктор хімічних наук, Юріс Хмельніцкіс: «Протягом цього півріччя ми стрімко розвинулися в світовому контексті, так як суттєво збільшився попит на наші продукти.
Завдяки цілеспрямованій командній роботі і вдалій співпраці з клієнтами та партнерами, ми досягли рекордних обороту та прибутку. Таким чином, ми ще більше зміцнили лідерство в Балтійських країнах, як виробник ліків. У минулому півріччі ми продовжили покращувати ефективність роботи, до того ж ми домоглися зростання, не нарощуючи витрат та кількості працівників. Я абсолютно впевнений, що ми досягнемо високих фінансових результатів концерну і
в наступні місяці та роки, а також все більш широкого поширення в світі імені Гріндекс. Це гарне підтвердження того, що пророблена грунтовна і якісна робота для розвитку в майбутньому.»
Обсяг продажу готових ліків концерну в першому півріччі 2021 року в сукупності склав 109,5 млн євро і, в порівнянні з першим півріччям 2020 року, збільшився на 21,9 млн євро або на 25%.

У країнах Європейського Союзу та в інших країнах обсяг продажу готових лікарських засобів в першому півріччі 2021 року досяг 59,6 млн євро, що на 14,8 млн євро або на 33% більше, ніж в першому півріччі 2020 року. Обсяг продажів в першому півріччі 2021 року, порівняно з першим півріччям 2020 року, в Португалії збільшився в 66 разів, в Нідерландах – в 12 разів, в Австрії – в 5 разів, в Польщі – в 4 рази, у Великобританії – на 79% , в Угорщині – на 68%, в Cловакіі – на 21%, а в Чехії – на 15%.

Обсяг продажів в Україні, Грузії, Росії та інших країнах СНД в першому півріччі 2021 року склав 49,9 млн євро, що на 7,2 млн євро або на 17% більше, ніж в першому півріччі 2020 року. У порівнянні з першим півріччям 2020 року, в першому півріччі 2021 року у Киргизстані обсяг продажів збільшився на 42%, в Молдові – на 39%, в Азербайджані і в Грузії – на 35%, в Білорусі – на 33%.

В асортименті Гріндекс є сучасні медикаменти для лікування захворювань серцево-судинної, центральної нервової системи, онкологічних захворювань і діабету, в свою чергу дочірнє підприємство «Калцекс» пропонує медикаменти для госпітального сегменту. В даний момент в розробці знаходяться 63 нових лікарських засоба Гріндекс та 42 нових – Калцекс.

Для концерну Гріндекс дуже велике значення має також і виробництво активних фармацевтичних речовин, що є одним з істотних переваг концерну у фармацевтичній галузі. Зараз підприємство виробляє 25 активних фармацевтичних речовин. Цей сегмент збільшує незалежність від виробників сировини, тому підприємство розробляє 26 нових активних фармацевтичних речовин.
Доступність активних фармацевтичних речовин означає можливість ефективніше виробляти готові форми ліків в рамках концерну. Найбільший експорт активних фармацевтичних речовин Гріндекс здійснюється в країни Європейського союзу, США, Японію і Канаду.

Внесок АТ «Калцекс» має велике значення в загальному розвитку і зростанні. За перші шість місяців 2021 року обсяг продажів АТ Калцекс стрімко зріс, збільшуючи як кількість експортних країн, так і розширюючи асортимент своєї продукції. Продукти «Калцекс» в першому півріччі 2021
року було продано в обсязі 36,3 млн євро, що на 11,7 млн ​​євро або на 48% більше, ніж в першому півріччі 2020 року. Медикаменти Калцекс в першому півріччі 2021 року експортувалися в 67 країн, і основними з них були Мексика, Нідерланди, Великобританія, Португалія та Польща.

Голова ради АТ Гріндекс Кіров Ліпман високо оцінює досягнуте в першому півріччі: «Я задоволений тим, що ми досягли в перші шість місяців 2021 року. Виробництво – це моя пристрасть, я завжди дивлюся вперед і бачу можливості розвитку, щоб забезпечувати пацієнтів необхідними лікарськими засобами. Думаючи про розвиток концерну, завжди потрібно робити продумані інвестиції, які покращують інфраструктуру, створюють ще більш сучасне робоче
середовище та збільшують потужність виробництва. Такі вкладення необхідні для успішної конкуренції на світовому ринку, а також для більш високого темпу розвитку, ніж в середньому по фармацевтичній галузі.»

Щоб не зупинятися на вже досягнутих результатах і в довгостроковій перспективі продовжити поступове і стабільне зростання концерну, Гріндекс в першому півріччі звернув особливу увагу на поліпшення виробничої інфраструктури, що включає в себе придбання нового виробничого обладнання, також зараз проводяться роботи з модернізації нової виробничої лабораторії готових лікарських форм.

Протягом першого півріччя укладено договір з проектування нового заводу і проведені роботи з благоустрою території. Новий завод буде побудований в Латвії, в Ризі, по вулиці Асотес 12, в кілька етапів, і буде включати в себе складні процеси виробництва активних фармацевтичних речовин і сучасне технологічне обладнання. Це буде найбільшим фармацевтичним виробництвом в Балтійському регіоні з автоматизованими і енергоефективними рішеннями.