Найважливіші напрямки розвитку концерну Гріндекс:
1) Розширення асортименту нових активних фармацевтичних речовин та готових лікарських форм;
2) Розширення діяльності на нових ринках – країни Європейського Союзу, США, Японія, Південна Корея, Австралія та Нова Зеландія;
3) Розширення виробничої інфраструктури в Латвії;
4) Розвиток дочірнього підприємства АТ Калцекс.

Стратегія АТ Гріндекс направлена на подальше фокусування в розширенні асортименту препаратів для серцево-судинної системи, центральної нервової системи, протипухлинних медикаментів, а також препаратів для лікування цукрового діабету. Планується, що в 2025 році портфель продуктів даних терапевтичних груп буде складатися з 105 лікарських засобів, які будуть експортуватися в 97 країн світу. З метою підвищення конкурентоспроможності і незалежності від закордонних виробників активних фармацевтичних речовин, в 2025 році планується збільшити асортимент активних фармацевтичних речовин, як мінімум до 40.
Важливим фактором розвитку концерну Гріндекс буде збільшення виробничих потужностей для активних фармацевтичних речовин та готових лікарських форм, тому план розвитку передбачає будівництво нового заводу в Латвії. В даний час почалася розробка проекту та визначення необхідної суми інвестицій. Планується, що проект буде реалізований в кілька етапів.

Кіров Ліпман, голова ради АТ Гріндекс: «Ми досягли такої стадії розвитку Гріндекс, яка вимагає від нас прийняття дуже важливих, стратегічно продуманих рішень з інвестицій в майбутнє компанії. Для підвищення конкурентоспроможності концерну на ринках Європи і у світі, а також для досягнення амбітних цілей, нам необхідно збільшити виробничі потужності для готових лікарських форм і активних фармацевтичних речовин. Для мене, як для акціонера і патріота Латвії, важливо, щоб в нашій країні розвивалося промислове виробництво і експорт. Наш проект передбачає створення нового фармацевтичного заводу світового рівня, який принесе велику віддачу латвійській економіці і буде сприяти зростанню експорту країни».

Довгострокова стратегія концерну Гріндекс також передбачає цілеспрямований розвиток дочірнього підприємства АТ Калцекс, яке спеціалізується на медикаментах для лікарняного сегмента. Планується, що вже в 2020 році показник продажів ліків Калцекс досягне 40 млн євро.