Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна

ГЕРБАСТРЕСС® бальзам

бальзам 100мл

ХАРЧОВА ДОБАВКА

ХАРЧОВА ДОБАВКА НЕ ЗАМІНЮЄ ПОВНОЦІННЕ І ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ

ГЕРБАСТРЕСС® бальзам - це

Гербастресс® бальзам є комплексом з натуральних рослинних екстрактів, магнію, вітаміну В6 і амінокислоти Л-теаніна. Магній і Вітамін В6 сприяють нормальним психологічним функціям і нормальної діяльності нервової системи, а також допомагають зменшити втому і слабкість. Рослини, що входять до складу Гербастресс® бальзам – меліса, хміль і овес допомагають зменшити емоційну напругу і неспокій, а також допомагають заснути і поліпшити якість сну. Натуральний сік з чорної смородини, що входить до складу бальзаму, надає приємний смак чорної смородини.
Гербастресс® бальзам не містить спирт і цукор, тому є підходящим для застосування дітям віком старше 12 років і хворим на цукровий діабет. Форма бальзаму є найбільш придатною альтернативою для людей, які відчувають труднощі з ковтанням капсул або таблеток.

Інструкція по застосуванню ГЕРБАСТРЕСС® бальзам
Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти