Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна

МІЛДРОНАТ®

тверді капсули №40, №60
ін’єкції №10, №20

АТХ код: C01EB

Антиішемічний препарат метаболічної дії для лікування захворювань серця і кровоносної системи, таких як стенокардія, хронічна серцева недостатність і ішемічні порушення кровоносних судин головного мозку. Рекомендується при зниженій працездатності, а також в разі фізичної та психоемоційного навантаження.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ЛІКАРЕМ І ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

МІЛДРОНАТ® - це

Препарат МІЛДРОНАТ® містить активну речовину – дигідрат мельдоній (далі – мельдоній). Мельдоній є структурним аналогом гама-бутиробетаїну, речовини, що зустрічається в кожній клітині організму. В основі дій даного препарату лежить позитивний вплив на енергетичний обмін речовин в організмі і легка активація центральної нервової системи.

В умовах ішемічного стану (недолік кисню і поживних речовин, недостатній висновок кінцевих продуктів обміну речовин) МІЛДРОНАТ® відновлює рівновагу між процесами подачі та споживання кисню в клітинах, активізує ті процеси обміну речовин, в яких, для виробництва енергії, потрібна менша споживання кисню. Викликає розширення кровоносних судин, таким чином, покращуючи подачу крові до тканин.

Препарат МІЛДРОНАТ® має яскраво виражене кардиопротективное дію, що означає, що МІЛДРОНАТ® захищає серце в умовах ішемії. При серцевої недостатності МІЛДРОНАТ® покращує скоротливу здатність серцевого м’яза, підвищує стійкість організму до фізичного навантаження; збільшує фізичну працездатність і знижує частоту нападів стенокардії.

У разі ішемічного порушення мозкового кровообігу, МІЛДРОНАТ® покращує циркуляцію крові і кровопостачання до зони ішемічного ураження головного мозку.

Препарат МІЛДРОНАТ® надає тонізуючу дію на центральну нервову систему. Покращує пам’ять, здатність концентруватися і координацію рухів.

 

МІЛДРОНАТ® застосовується у вигляді комбінованої терапії в наступних випадках:

  • захворювання серця і кровоносних судин: стабільна стенокардія напруги, хронічна серцева недостатність (NYHA I-III функціональний клас), кардіоміопатія, функціональні розлади серцево-судинної системи;
  • гострі і хронічні ішемічні порушення кровообігу головного мозку;
  • знижена працездатність, фізичні та психоемоційні перевантаження;
  • період відновлення після цереброваскулярних захворювань, черепно-мозкових травм і енцефаліту.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Інструкція по застосуванню МІЛДРОНАТ® 250 мг
Інструкція по застосуванню МІЛДРОНАТ® 500 мг
Інструкція по застосуванню МІЛДРОНАТ® ін'єкції
Галерея
Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти