Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Якість

Фармацевтичне виробництво є однією з найбільш відповідальних промислових галузей, так як вона безпосередньо пов'язана з життям і здоров'ям людей. Тому до якості у фармацевтичній промисловості висуваються особливо високі вимоги.

У 2003 році Гріндекс став першим в Латвії виробником ліків, що отримав сертифікат Належної виробничої практики (НВП). Підприємство сертифіковане і працює відповідно до стандартів Належної виробничої практики, що служать гарантією того, що Грiндекс дотримується європейських та світових норматив.

Істотні ресурси вкладені не тільки в модернізацію виробничого і контрольного обладнання, але і в навчання персоналу. Це особливо важливо, тому що здійснення принципів НВП вимагає від кожного працівника компетентності та вміння забезпечувати якісні продукти і процеси.

Для доказу того, що продукти Гріндекс виробляються і контролюються відповідно до вимог НВП та того, що методи контролю та виробництва затверджені в реєстраційній документації, на підприємстві Гріндекс регулярно проходять інспекції Державного агентства ліків. Сертифікат можна перевірити в базі даних EudraGMDP .

Для того щоб гарантувати високу якість і безпеку продукції Гріндекс, а також її доступність пацієнтам, особливо важливо бути впевненим в тому, що наші партнери постійно покращують свої системи управління якістю і виконують свою роботу відповідно до вимог Належної виробничої практики та / або Належної дистриб’юторської практики. Тому наші фахівці щороку проводять аудити виробників активних фармацевтичних речовин, оптових розповсюджувачів і партнерів.

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти