Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Представництво Гріндекс в Україні

Протягом 15 років успішної роботи, Представництву вдалося досягти високих результатів, про що свідчать хороші показники продажів, високе визнання фахівців і позитивні відгуки пацієнтів. За цей час Представництво значно поліпшило свою позицію на фармацевтичному ринку України.
Здоров’я людей – це основна ціль, цінність та головний принцип.

Представництво Гріндекс в Україні співпрацює з державними органами, що займаються питаннями реєстрації та імпорту ліків, підприємствами оптової торгівлі медикаментами, аптечними мережами. Важливий напрямок діяльності Представництва – забезпечення впровадження та затвердження сучасних препаратів в широку медичну практику. Стабільне впровадження продуктів Гріндекс в Україні багато в чому забезпечило високу довіру лікарів і пацієнтів до лікарських засобів, ефективно допомагаючи в лікуванні найбільш актуальних захворювань.

Завдяки злагодженій роботі професійного колективу Представництва, вдалося досягти стабільного зростання та впізнаваності препаратів Гріндекс в Україні.

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти