Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Про концерн Гріндекс

Будучи заснованим в 1946 році, в цьому році Гріндекс відзначає свій 75-річний ювілей. Сьогодні ми є провідним виробником лікарських препаратів в країнах Балтії, який протягом багатьох років надавав підтримку мільйонам пацієнтів по всьому світу.

Наші продукти доступні в 90 країнах світу. Головними ринками експорту є країни ЄС, Росія та інші країни СНД, США, Канада і Японія. У продуктовому портфелі Гріндекс представлені оригінальні та генеричні препарати, а також активні фармацевтичні речовини. Всі продукти виробляються відповідно до високих світових стандартів безпеки і якості.

Щоб допомогти людям впоратися з проблемами зі здоров’ям, ми фокусуємося на виробництві препаратів для серцево-судинної системи, медикаментах що впливають на центральну нервову систему, а також препаратах для лікування онкологічних захворювань і діабету. Наша мета – поліпшити життя пацієнтів і зробити рішення, що сприяють здоров’ю, більш доступними.

За роки існування, Гріндекс стало сучасним і впізнаваним в усьому світі фармацевтичним підприємством. Концерн Гріндекс утворює АТ Гріндекс і його 4 дочірніх підприємства, кожне з яких сприяє зростанню і є невід’ємною частиною концерну.

АТ Калцекс, розташований в Латвії, є одним з найстаріших фармацевтичних підприємств в Балтії, спеціалізується на генеричних препаратах головним чином для лікарняного сегмента. HBM Pharma Ltd., розташоване в Словаччині, фармацевтичний завод, що виробляє такі продукти, як ін’єкції і таблетки. Естонський АТ Талліннський фармацевтичний завод виробляє мазі, в свою чергу ТОВ Namu apsaimniekošanas projekti відповідає за обслуговування нерухомого майна Гріндекс.

Наші філії та представництва знаходяться в 11 країнах: в Литві, Естонії, Білорусі, Україні, Азербайджані, Грузії, Узбекистані, Молдові, Казахстані, Вірменії, Киргизстані.

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти