Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Місія та ідея

Місія

Наша місія – зробити життя людей більш здоровим та легким. Ми створюємо прості та іноваційні рішення для покращенні якості життя.

Бачення майбутнього

Наше бачення – надати найкращу підтримку здоров’ю кожній людині та стати фармацевтичною компанією світового рівня.

Цінності

Людяність – ми є чесними і зі всією відповідальністю ставимося до потреб здоров’я, ми чуйні та готові допомогти.

 

Доступність – ми прагнемо зробити складні речі зрозумілими та робимо все, щоб рішення в області здоров’я були доступні кожному.

 

Розвиток – наш продуктовий портфель відповідає сучасним потребам й динамічному образу життя, пропонучи інноваційні рішення у сфері здоров’я

 

Звернення голови ради АТ Гріндекс Кірова Ліпмана

Здоров’я населення є одним із пріоритетних сфер держави. Будучи фармацевтичним підприємством світового рівня в Балтії і впливовим гравцем в сфері народного господарства Латвії, Гріндекс відчуває свою відповідальність за здоров’я суспільства і те, що відбувається в області охорони здоров’я, а також робить все можливе для їх розвитку.

Фармацевтика – це область, де технології розвиваються дуже стрімко, а стандарти якості збільшуються щороку. З розширенням своєї діяльності, підприємство щороку вкладає в розвиток виробництва, дослідження і якість, суттєві кошти. Розвиток компанії – наша гордість! Будучи стабільним і спрямованим на зростання підприємством, Гріндекс пишається тим, що є одним з провідних латвійських виробників, що випускають продукцію з високою доданою вартістю. Ставши на шлях розвитку, Гріндекс з роками зміцнив можливості вертикальної інтеграції, забезпечивши своїми ресурсами повний виробничий цикл – дослідження, розробку, виробництво активних фармацевтичних речовин та готових лікарських форм, реєстрацію та продаж.

Результати діяльності та досягнуті успіхи сприяють вкладам Гріндекс в довгостроковий розвиток економіки, суспільства і навколишнього середовища. Гріндекс активно бере участь в проектах по корпоративній соціальній відповідальності, особливу увагу приділяючи розвитку науки і освіти в Латвії. Різні соціальні ініціативи Гріндекс, тісний контакт з наукою і освітою, постійний діалог з професіоналами охорони здоров’я та пацієнтами, а також високий рівень довіри з боку суспільства – це основні вектори успіху для подальшого розвитку підприємства.

Рада Гріндекс вдячна пацієнтам підприємства, клієнтам, партнерам, співробітникам і просто кожній людині за дещо дуже важливе – за гарне здоров’я!

З повагою,
Кіров Ліпман

 

Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти