Виберіть кра'ну

Пошук Гріндекс

Україна
Меню

Рада

Рада Гріндекс об’єднує експертів підприємницької діяльності, які мають широкий досвід роботи в міжнародному бізнес-середовищі і представляють інтереси акціонерів. В даному статутом порядку, рада здійснює контроль за відповідністю планових і проведених правлінням заходів, інтересам подальшого розвитку підприємства.

 • Кіров Ліпман, голова ради

  Народився в 1940 році. Кіров Ліпман є головою ради Гріндекс з 2003 року. Одночасно з цим К. Ліпман є головою правління ТОВ «Liplats 2000», головою ради АТ «Калцекс», АТ «Таллінський фармацевтичний завод», а також головою правління фонду Гріндекс «На підтримку освіти і науки». ...
  Читати подробніше

  Народився в 1940 році. Кіров Ліпман є головою ради Гріндекс з 2003 року. Одночасно з цим К. Ліпман є головою правління ТОВ «Liplats 2000», головою ради АТ «Калцекс», АТ «Таллінський фармацевтичний завод», а також головою правління фонду Гріндекс «На підтримку освіти і науки». Закінчив Ленінградський інститут інженерів залізничного транспорту, а також Економічний факультет Латвійського університету, освоївши спеціальність інженера-економіста. Кіров Ліпман є найбільшим акціонером АТ Гріндекс – йому належать 33,29% акцій.


  Згорнути
 • Анна Ліпман, заступник голови ради

  Народилася в 1948 році. Анна Ліпман є членом ради АТ Гріндекс з 2008 року. А. Ліпман – сертифікований лікар-невролог, член Латвійського товариства лікарів, Латвійського товариства інтерністів, Латвійського товариства кардіологів, Латвійського товариства неврологів. А. Ліпман є одним з найбільших акціонерів АТ Гріндекс.

 • Аркадій Верткін, член ради

  Народився в 1951 році. Професор Аркадій Львович Верткін є членом ради АТ Гріндекс з 2013 року. З 1989 року він є завідувачем кафедри терапії, клінічної фармакології та швидкої медичної допомоги Московського державного медико-стоматологічного університету (МДМСУ) імені А. І. Єв ...
  Читати подробніше

  Народився в 1951 році. Професор Аркадій Львович Верткін є членом ради АТ Гріндекс з 2013 року. З 1989 року він є завідувачем кафедри терапії, клінічної фармакології та швидкої медичної допомоги Московського державного медико-стоматологічного університету (МДМСУ) імені А. І. Євдокимова, з 2012 року – вчений секретар МДМСУ. Крім того, займає посаду президента Національного науково-практичного товариства швидкої медичної допомоги та Міжнародного товариства з вивчення вікової інволюції, а також член міжнародних і російських наукових товариств. Доктор медичних наук А. Верткін є заслуженим діячем науки Російської Федерації і має ряд нагород.


  Згорнути
 • Яніс Нагліс, член ради

  Народився в 1958 році. Яніс Нагліс є членом ради АТ Гріндекс з 2002 року. Паралельно з роботою в складі правління АТ Гріндекс, Я. Нагліс є президентом Латвійської асоціації готелів і ресторанів, президентом Латвійської автомобільної федерації, членом правління Латвійської асоц ...
  Читати подробніше

  Народився в 1958 році. Яніс Нагліс є членом ради АТ Гріндекс з 2002 року. Паралельно з роботою в складі правління АТ Гріндекс, Я. Нагліс є президентом Латвійської асоціації готелів і ресторанів, президентом Латвійської автомобільної федерації, членом правління Латвійської асоціації народного спорту, членом ради Латвійської конфедерації роботодавців. Вищу освіту (спеціальність – інженер-механік) Яніс Нагліс здобув в Ризькому Політехнічному інституті.


  Згорнути
Інформацію про рецептурні медикаменти дозволено читати тільки робітникам охорони здоров'я. Чи ви є спеціалістом у сфері охорони здоров'я?

Для забезпечення повноцінного використання даної сторінки, ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використовувати наш сайт, Ви погоджуєтеся з умовами користування cookies. Дізнатися більше

прийняти